Повідомлення про проведення відкритих обговорень  щодо коригування тарифів ККП «Маріупольтепломережа»на теплову енергію і послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води для всіх категорій споживачів

Повідомляємо пропроведення відкритих обговорень  щодо коригування тарифів ККП «Маріупольтепломережа» на теплову енергію, послуги з централізованого опалення та централізованого  постачання гарячої води для всіх категорій споживачів.

Обговорення щодо коригування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, а також на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води населенню та гарячого водопостачання для бюджетних, інших і релігійних споживачів  буде проведено 15вересня 2017 року о 13-00, яке відбудеться у приміщенні за адресою: м. Маріуполь, вул. Гризодубової,1, в актовому залі.

 

Зауваження і пропозиції по суті питання, що пропонується до слухання, надсилаються електронною поштою: mtm.main@ukr.net або засобами поштового зв’язку на адресу: 87534, м. Маріуполь, вул. Гризодубової, 1.  Зауваження та пропозиції приймаються з 01.09.2017р. по 14.09.2017р. (Дивись Постанову НКРЕКП «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» від 30.06.2017р. №866)

Для реєстрації пропозицій (зауважень) просимо зазначати прізвище, ім’я та по батькові особи
(для юридичних осіб – повне найменування), що їх подала, та її контактні дані для здійснення зворотного зв’язку.

Обґрунтування розташовані в розділі «Споживачам» на сайті ККП «Маріупольтепломережа» http://www.teploset.com.ua

 

Дата розміщення повідомлення 01.09.2017 р.

Обгрунтування  щодо коригування тарифів дивиться тут.