Для категорії споживачів «населення» проведено перерахунок вартості теплової енергії та послуг з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води, спожитих у січні 2020р. у зв'язку зі зниженням ціни на природний газ.

Зниження  вартості теплової енергії  та послуги з централізованого опалення було проведено із застосуванням коефіцієнту на рівні 0,875, з централізованого постачання гарячої води  - з застосуванням  коефіцієнту  перерахунку на рівні 0,892.

Коефіцієнти перерахунку були затверджені рішенням міської комісії з обстеження окремого інженерного обладнання, встановленого в житлових будинках і внутрішньобудинкової системи в цілому.  До складу комісії увійшли представники департаменту розвитку житлово-комунальної інфраструктури, директор департаменту з питань економіки,  директор департаменту з питань безпеки та запобігання корупції, депутати міської ради та представники ККП «Маріупольтепломережа».

У січні 2020 року вартість за 1 Гкал склала 1472,84 грн. Для жителів, які не використовують лічильники теплоти - 37.55грн. за м2. Вартість послуг з постачання гарячої води для населення склала 86,83 грн. за 1 м3.