ККП "Маріупольтепломережа" нагадує про необхідність своєчасно сплачувати за послуги центрального опалення та гарячого водопостачання!

Для надання якісних послуг ККП «МАРІУПОЛЬТЕПЛОМЕРЕЖА» повинне вчасно розраховуватися за енергоресурси, які складають понад 87% собівартості послуг, що надаються. Нажаль, рівень розрахунків населенням за отриманні послуги складає близько 70%. Це призводить до накопичення дебіторської заборгованості та ускладнює розрахунки з постачальниками, працівниками та сплату податків. На сьогодні налічується борг населення за спожиті послуги у розмірі понад 350 мільйонів грн.
Тому ККП «МАРІУПОЛЬТЕПЛОМЕРЕЖА» вимушене посилити заходи по зменшенню заборгованості та посилити роботу з примусового стягнення заборгованості зі злісних неплатників спільно з державною виконавчою службою. Найефективніші заходи примусового стягнення заборгованості це: арешт рухомого і нерухомого майна, тимчасова заборона виїзду за кордон, звернення стягнення на заробітну плату, пенсію, стипендію та інші доходи боржника з одночасним арештом банківських рахунків.
ККП «МАРІУПОЛЬТЕПЛОМЕРЕЖА» нагадує, що у разі стягнення заборгованості через суд до суми боргу додаються інфляційні витрати за весь час прострочення, 3% річних і судовий збір. Це збільшує суму оплати споживача до 30%. Тому необхідно своєчасно розраховуватися за отриманні послуги центрального опалення та гарячого водопостачання!
У разі відсутності можливості розрахуватися за послуги, споживачі завжди можуть звернутися до ККП «МАРІУПОЛЬТЕПЛОМЕРЕЖА» за розстрочкою, а при наявності боргу - оформити договір реструктуризації. Підприємство завжди йде на зустріч всім хто звернувся за допомогою!
Для оформлення договору реструктуризації та у разі виникнення додаткових питань можно звертатися до абонентських ділянок у районах міста, а саме:
у Кальміуському районі - пр. Никопольский, 139
у Лівобережному районі - вул. Пашковского, 5, вул. Олімпійська, 191-б
у Приморському районі - пр. Будівельників, 39 тел. 37-10-86
у Центральному районі - вул. Куприна, 9-а, бул. Шевченка, 75 тел. 51-12-84
або
через багатоканальну телефонну лінію: (098) 184 68 00