Сьогодні відбулася SKYPE-зустріч з представниками Програми «Швеція-Україна: підтримка централізованої теплопостачання». 

Один з керівників проекту з підтримки централізованого теплопостачання Юлія Косулько презентувала технічних експертів Програми, цілі запланованого візиту до Маріуполя та позначила перелік даних та необхідної інформації, яка має бути підготовлена з обох сторін.

Юлія Косулько наголосила, що місто Маріуполь обрано до списку першочергових пріоритетів Програми серед 22 опрацьованих анкет, підкреслила вичерпність даних, зазначених в анкеті Маріуполя та професіоналізм підготовки інформації.

Присутні на зустрічі директор ККП «Маріупольтепломережа» Мирошниченко Д.М. та директор ДРЖКІ Бабек І.Г. зазначили готовність до співпраці з питань генерації тепла від біопалива, що може бути пілотним проектом у нашому регіоні. Модернізація теплових мереж і теплопостачання, а саме облаштування індивідуальних теплових пунктів для підготовки гарячої води безпосередньо у будинку – є одним з інших питань для співробітництва, які позитивно впливатимуть на систему централізованого теплопостачання міста.

Конференція була організована для підготовки до візиту представників Програми у Маріуполь, який планується 10-11 березня.

Більше інформації про Програми SUDH та про вже впроваджені проєкти можна ознайомитись за посиланням.

https://dh-ukraine.nefco.org/ukr/project/