ККП «Маріупольтепломережа» 03.10.2017р. було надано до НКРЕКП заяви на коригування у зв'язку зі зміною цін на енергоносії тарифів на теплову енергію та на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води за категоріями споживачів.  Засідання НКРЕПК щодо встановлення тарифів було призначено на 21.11.2017р., але не відбулось у зв’язку з відсутністю кворуму. Засідання НКРЕКП з питань встановлення тарифів для ККП «Маріупольтепломережа» відбулося лише 28.12.2017р. Підприємство зазнавало збитків протягом часу відсутності кворуму в НКРЕКП та неможливістю прийняття рішень щодо встановлення тарифів для  ККП «Маріупольтепломережа», тому відповідно до п.п 20.9, 20.11 розділу XX «Визначення витрат на покриття втрат підприємств, що виникли протягом періоду розгляду розрахунків тарифів, встановлення та їх оприлюднення» постанови НКРЄКП від 26.03.2016р. №377 «Про затвердження Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води» ККП «Маріупольтепломережа» здійснило розрахунок втрат підприємства, що виникли за грудень 2017р. за всіма категоріями споживачів, з цього приводу 23 січня2018 р. у формі відкритого слухання  відбулося засідання НКРЕКП:

«…Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 23 січня 2018 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

….4. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій тарифи на теплову енергію і на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води за категоріями споживачів ліцензіатам НКРЕКП:

ККП Маріупольської міської ради «Маріупольтепломережа».»

…За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

З обргунтуванням  щодо розгляду питання про схвалення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання за категоріями споживачів ліцензіатам НКРЕКП ККП Маріупольської міської ради «Маріупольтепломережа» та з проектами постановможно ознайомитись за посиланням;

 

http://www.nerc.gov.ua/?id=30511