Оприлюднюється проект постанови щодо тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання для потреб населення ККП ММР «Маріупольтепломережа» та проект постанови НКРЕКП «Про внесення змін до деяких постанов НКРЕКП»

На засіданні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, що проводилося у формі відкритого слухання 10 жовтня 2017 року, схвалено проект постанови «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання для потреб населення ККП ММР «Маріупольтепломережа» та  проект постанови НКРЕКП «Про внесення змін до деяких постанов НКРЕКП» . 

 

На виконання вимог Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою від 30.06.2017 № 866, НКРЕКП повідомляє щодо проведення відкритого обговорення проекту постанови НКРЕКП «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання для потреб населення  ККП ММР «Маріупольтепломережа» та  проекту постанови НКРЕКП «Про внесення змін до деяких постанов НКРЕКП».

Проекти постанови НКРЕКП разом з протоколом відкритих обговорень тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання для потреб населення, бюджетних установ та інших споживачів ККП ММР «Маріупольтепломережа», та обґрунтовуючими матеріалами, необхідними для прийняття рішення, оприлюднюється з метою одержання зауважень і пропозицій шляхом розміщення на офіційному веб-сайті НКРЕКП в мережі Інтернет

http://www.nerc.gov.ua/data/filearch/Proekty/proekty_rishen/2017/proekt_276/proekt_276-10.10.2017.pdf.

Зауваження та пропозиції до оприлюднених матеріалів від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, приймаються до 8 листопада 2017 року у письмовому та/або електронному вигляді за адресою: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, вул. Смоленська 19, м. Київ, 03057; e-mail:  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.  , контактна особа: Грабар Людмила Іванівна, тел. (044) 207-19-27.

Відкрите обговорення проекту постанови НКРЕКП «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання для потреб населення ККП ММР «Маріупольтепломережа» та проекту постанови НКРЕКП «Про внесення змін до деяких постанов НКРЕКП» відбудеться 9 листопада 2017 року о 13:00, вул. Гризодубової, буд. 1, в приміщенні ККП ММР «Маріупольтепломережа» (актовий зал), м. Маріуполь.

Заявки для участі у відкритому обговоренні проекту рішення НКРЕКП приймаються до 07 листопада 2017 року в письмовому та/або електронному вигляді за адресою: Відділ Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, у Дніпропетровській області, 49000 Дніпропетровськ, вул. Московська, 17 А, e-mail:   Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.  , в копії Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. .

 

Загрузить